Предметна зйомка Кропивницький

Photographer Andrey Parchomenko

stoptimefoto.kiev@gmail.com

Замовити професійну предметну фотозйомку у Кропивницькому для інтернет-магазину або банерної реклами ви можете на нашому сайті

Сьогодні предметна зйомка товарів – один із найбільш затребуваних видів фотографії. Адже якісні художні фото товарів на сайті, банерах або рекламних буклетах дозволять потенційному покупцеві легше прийняти рішення та придбати товар саме у вас.

Наші фотографи з предметної зйомки допоможуть провести професійну фотографію ваших товарів або послуг.

Ми пропонуємо вашій увазі:

Предметна зйомка для іміджевих цілей.

Наприклад, іміджева фотографія для рекламних кампаній, реклами в соціальних мережах або публікацій у друкованих виданнях.

Зйомка з якісною ретушшю для інтернет-магазинів чи каталогів.

Ми створимо вам максимально реалістичні фотографії, так що у ваших потенційних клієнтів не залишиться жодного сумніву в якості вашого продукту.

Фуд-зйомка для меню кафе, барів та ресторанів.

Також один із популярних різновидів предметної фотозйомки, що успішно виконується нашими професійними фотографами.

Замовити зйомку для соціальних мереж.

З ретушшю, гарантуємо якісне та своєчасне виконання.

Фотозйомка одягу та спідньої білизни

– всі фотографії ретушуються, виконується світло- та корекція кольору.

Чому варто замовити предметну фотографію в Кропивницькому саме у нас?

Ми пропонуємо фотографування товарів за доступними цінами і при цьому – на найвищому професійному рівні. Художня зйомка товарів для сайту, банера або публікації виконується максимально оперативно і включає всі необхідні види обробки.

Замовивши предметну зйомку на нашому сайті, ви отримуєте приємну знижку – …

Ви завжди можете поставити запитання щодо послуги предметної фотографії за телефоном:

Як відбувається співпраця з нами?

Якщо у вас є велике замовлення на велику кількість товарів – можемо зробити тестову зйомку. Ви привозите чи надсилаєте нам на «Нову пошту» невелику партію товару, ми з вами обговорюємо всі нюанси, тонкощі, деталі. Все це дуже ретельно та структуровано опрацьовується. Ми все фіксуємо в брифі, робимо тестову зйомку, і ви отримуєте результат у вигляді надісланого вам фото. Далі або ми робимо виправлення, або вас все влаштовує, і ми приступаємо до основної частини нашої роботи.

ВАЖЛИВО!!!

  • Перш ніж приступити до виконання замовлення, за предметною зйомкою товару, ви повинні надати максимально докладне Т/З (тех/завдання), референси, фото товару (наприклад, на Pinterest) – те, що ми хочемо отримати в результаті зйомки.
</