Інтер'єрна зйомка 3D панорама Кропивницький

Photographer Andrey Parchomenko

stoptimefoto.kiev@gmail.com

Замовити інтер'єрну зйомку (3D панораму)Кропивницький

Зйомка інтер'єру.

Цей жанр фотографії також про рекламу. Така зйомка популярна серед представників бізнесу, які працюють з нерухомістю у Кропивницькому і не тільки – ріелтерів, власників готелів, ресторанів, спа-салонів та інших об’єктів, де важливо показати клієнту комфорт, красу та продуманість дизайну.

3D панорама

Тривимірні 360-градусні фотопанорами останнім часом набули заслуженої популярності, адже вони дозволяють відвідувачу сайту або клієнту отримати повне уявлення про те, як виглядає магазин чи об’єкт нерухомості, наприклад, який ви продаєте.
Панорама – чудовий спосіб заявити про свій бізнес на картах Google або в соціальних мережах (наприклад, на Facebook). Потреба фотопанорам зростає з кожним роком, а сама технологія постійно вдосконалюється.
За офіційною статистикою, яку наводить Google, наявність віртуального туру на сайті кафе, готелю або ресторану збільшує кількість бронювань щонайменше вдвічі. І все тому, що потенційні клієнти хочуть заздалегідь побачити, за що їм доведеться платити. Особливо це стосується молоді віком до 30 років.
Сучасні технології дозволяють створювати панорами без розривів, роздвоєння об’єктів у кадрі та інших нестиковок. Ми ретельно контролюємо виробництво фотопанорам на кожному етапі їхнього створення, тому помилки на виході повністю виключені.

Замовити віртуальний тур для сайту

На нашому сайті ви можете замовити тривимірну 3D панораму для вашого бізнесу. Ціна фотопанорами включає вартість декількох основних послуг:

  • Фотографування для 3Д туру.
  • Складання 3D панорам.
  • Створення фінального віртуального туру.

На виході ви отримуєте сферичні тривимірні панорами без спотворення простору і швів для вбудовування в різні програми або установки на сайт. Також ви обов’язково відмітите відмінну передачу кольору наших знімків при дуже низькому рівні шумів.
Віртуальні тури нашого виробництва можуть відтворюватися на різних пристроях – від настільного персонального комп’ютера до мобільних пристроїв. Тому ви цілком спокійно може розміщувати фотопанорами на вашому сайті, не побоюючись, що вони десь не будуть помітні.
Після виконання замовлення ви отримуєте всі необхідні вихідні коди, тому надалі ви самостійно зможете вносити зміни до проекту віртуального туру, не вдаючись до послуг спеціалістів.
За потреби за додаткову плату наші фахівці допоможуть розмістити фотопанораму на вашому сайті без порушення його роботи. Також допоможемо встановити 3Д панораму на Facebook та Google Карти.
Ми гарантуємо високу якість виконання роботи та оперативність при створенні віртуальних турів для вас. Діють приємні бонуси та знижки для нових та постійних клієнтів.