Фотозйомка їжі Кропивницький

Photographer Andrey Parchomenko

stoptimefoto.kiev@gmail.com

Замовити фотографування їжі (фуд-фотозйомку)у Кропивницькому

Фотосесії їжі належать до виду предметної фотографії, проте потребують особливого підходу. Чому замовити фотографування їжі або food фотографування важливо у професійного фотографа? Справа в тому, що зйомка їжі не така проста, як це може здатися на перший погляд.
Так, більша частина успішного кадру залежить від того, наскільки якісно і соковито було приготовлено страву або як виглядає той чи інший продукт харчування. І саме це багато в чому визначає, як продукт надалі виглядатиме на рекламних банерах, буклетах або на сайті. Але хороший зовнішній вигляд об’єкта, що фотографується – це тільки половина справи.
Невипадково фуд-фотографи проходять спеціальні курси підвищення кваліфікації саме у напрямку зйомки їжі, адже вона включає масу нюансів. Серед них:
– правильне перенесення кольорів,
– вигідний ракурс при розташуванні страви,
– об’ємне світло,
– вдалий підбір кольорової гами, посуду, фонового інтер’єру та інші деталі.
Майстерність професійного фотографа, фотохудожника відіграє, мабуть, головну роль у тому, якою на виході вийде знімок. Також важливе значення має обладнання, яке використовується при фотосесії – професійне фотообладнання часто є запорукою шедевральних знімків.

На що потрібно звертати увагу під час зйомки їжі?

Основна мета зйомки їжі – викликати у потенційного покупця, клієнта бажання оформити замовлення та спробувати те, що він бачить на знімку. А це означає, що продукція має виглядати максимально привабливо та апетитно.
Технічно основні вимоги до фуд-зйомки виглядають так:
– це повинні бути фотографії високої роздільної здатності,
– рекомендується м’яке світло, яке підкреслює обсяг продукту,
– оптимальна яскравість зображення у поєднанні з контрастом повинні мотивувати на покупку,
– правильно підібраний фон для зйомки не обов’язково має бути білим, часто доцільно використовувати легке розмиття фону, щоб акцентувати безпосередньо об’єкт зйомки,
– для різних завдань допускається зйомка продуктів харчування ізольовано або на тлі інших страв.
Ми рекомендуємо регулярно проводити зйомку їжі для ресторанних меню, оновлюючи їх. Це сприяє підвищенню інтересу потенційних клієнтів до вашої кухні, і як наслідок – збільшує їхній потік, а це, у свою чергу, призводить до зростання прибутку.

Скільки коштує фотографування їжі?

Ціна даного виду послуг визначається обсягом робіт і завданням зйомки. Фінальну вартість уточнюйте перед початком роботи.
Для нових та постійних клієнтів у нас діє система знижок, яка дозволяє замовити фуд-фотосесію за спеціальною зниженою ціною.

ВАЖЛИВО!!!

  • Перш ніж приступити до виконання замовлення, зйомки їжі, ви повинні надати максимально докладне Т/З (тех/завдання), референси, фото (наприклад, на Pinterest) – те, що ми хочемо отримати в результаті зйомки.