Бізнес портрет

Photographer Andrey Parchomenko

stoptimefoto.kiev@gmail.com

Замовити бізнес портрет портрет для керівника або співробітників компанії ви можете на нашому сайті.

Яким має бути діловий портрет?

Правильний бізнес портрет повинен викликати потрібні вам емоції в аудиторії щодо того, чим людина займається, говорити про її статусність та професійні особливості. Водночас, діловий портрет повинен наголошувати на індивідуальності.

На жаль, у більшості бізнесменів склалася думка, ніби бізнес-портрет має бути обов’язково виконаний у сухому стилі, на нейтральному фоні, великі плани консервативних образів. Чимось нагадує фото на паспорт. Але це не так.

Якщо ви бажаєте викликати довіру до знімку, постановочна емоція тут не підійде. Ми пропонуємо вам вдалі спонтанні ракурси, на яких клієнт не застигає, як статуя, а презентує себе живо та невимушено. При цьому ділова атмосфера знімка не зникає, а навпаки – оживає та вселяє довіру до об’єкта фотографії.

Замовити професійну зйомку у студії чи офісі?

Студія зручніша, але там немає обстановки, що відповідає офісу замовника. Тому в офісі хоч і складніше знімати, але саме там можна отримати потрібну атмосферу.

Ми пропонуємо послугу виїзду фотографа на локацію: в офіс, компанію, виробництво, для створення якісних професійних фотографій для вас.

Коли краще замовити бізнес-портрет?

Як правило, краще знімати в першій половині дня, коли люди ще не втомилися, коли вони готові працювати, що називається на всі 100. У середньому процес фотозйомки однієї людини займає до 1-2 годин. Тому потрібно розраховувати емоційні сили приблизно цей час.

Основні тренди ділової фотографії

Головний тренд у ділових портретах останнього часу – природність кадру. Це стосується не тільки композиції, а й освітлення (природне світло робить фотографію жвавішою).

Замовлення бізнес-портрету не має на увазі застарілі варіанти міміки – зараз допускається легка посмішка, можна не дивитися в камеру.

Поворот обличчя на три чверті допомагає створити у кадрі динаміку та обсяг. За допомогою професійних технік освітлення та ракурсів ми скоригуємо особливості зовнішності та підкреслимо найвигідніші.

Наші фотографи створять цілісний імідж для вас та ваших співробітників, втіливши його у бізнес-портреті.

Замовити бізнес-портрет у Кропивницькому ви можете вже сьогодні на нашому сайті із приємною знижкою.